خانه هوشمند شما از یک سیستم امنیتی حرفه‌ ای برخوردار است که با استفاده از سناریوهای اعلام سرقت و خروج از واحد، امنیت خانواده و دارایی‌ هایتان را تضمین می کند. همه چیز کامل به نظر می‌ رسد و دیگر در هیچ  زمینه ای نگرانی ندارید؛ اما آیا سیستم شما به سنسور شکست شیشه هم مجهز است؟

از آنجا که اغلب سرقت‌ ها شامل نوعی ورود اجباری از در یا پنجره می‌ شوند، داشتن سنسور شکست شیشه در خانه یا محل کار، ایده خوبی به نظر می‌ رسد. حسگر های مدرن شکستن شیشه، دستگاه‌ های هوشمندی هستند که در یک سیستم هشدار امنیتی جاگذاری شده و امنیت ساختمان را دو چندان می‌ کنند.

Glass breaking sensor

اگر نمی‌ دانید که آیا لازم است سنسور شکستن شیشه را به سیستم امنیتی منزل یا محل کار خود اضافه کنید یا نه، با ما در ادامه این مقاله همراه باشید تا با نحوه عملکرد این دستگاه آشنا شده و مزایا و معایب آن را بسنجید.

به علاوه، فراموش نکنید که پیش از نصب سنسور شکست شیشه در ساختمان هوشمند، از متخصصان مجرب این حوزه کمک بگیرید. کارشناسان هلدینگ آلفا در تلاشند تا با ارائه خدمات مشاوره، نصب و راه‌اندازی سیستم هوشمند، کیفیت زندگی شما و آرامش خاطر عزیزانتان را تضمین کنند.

معرفی حسگر شکست شیشه و عملکرد آن

حسگرهای شکستن شیشه، هنگام دریافت سیگنال از برخورد ضربه‌ ای محکم به شیشه ساختمان، پیغامی به کنترل‌ کننده مرکزی (در خانه های هوشمند به تابلو BMS) ارسال و سیستم امنیتی ساختمان هوشمند را فعال می‌ کنند. سنسور شکست شیشه‌ ای که ما در خانه هوشمند آلفا استفاده می کنیم، یک دستگاه کوچک و استاندارد است که به راحتی می‌ تواند به پنجره‌ ها و درهای ساختمان متصل شود.

این محصول، به ویژه در میان صاحبان مشاغلی که کالاهایی با ارزش در ویترین به نمایش می‌ گذارند (مانند جواهر فروشی‌ ها، خرده‌ فروشی‌ های لوکس، گالری‌ های هنری و … ) محبوب است. این کسب و کارها برای تضمین امنیت محصولات، به استفاده از حسگرهای شکستن شیشه در سیستم حفاظتی تجاری خود نیاز خواهند داشت.

برای مطالعه بیشتر:

به یاد داشته باشید که این حسگر ها نمی‌ توانند از شکستن شیشه توسط سارقان جلوگیری کنند؛ بلکه برای جلوگیری از سرقت، سیستم امنیتی ساختمان هوشمند را پس از دریافت سیگنال برخورد ضربه فعال خواهند کرد. به علاوه، لازم به ذکر است که عواملی همچون ضخامت و ساختار شیشه نیز می‌ توانند در عملکرد این سنسورها تاثیرگذار باشند. از این رو، این دستگاه‌ ها به طور معمول به عنوان دستگاه حفاظتی تکمیلی در سیستم‌ های امنیتی مورد استفاده قرار می‌گیرند.

عملکرد سنسور شیشه

5 ویژگی فنی سنسور شکسته شدن شیشه آلفا

مشخصات فنی سنسور لرزه‌ نگار شکست شیشه آلفا، به شرح زیر است:

  1. نوع اتصال: بی‌سیم
  2. شیوه عملکرد: آنالیز امواج ضربه و لرزشی
  3. سازگاری: با سیستم امنیتی ساختمان هوشمند
  4. جنس بدنه: پلاستیک فشرده ABS
  5. زمان ارسال سیگنال هشدار: کمتر از یک ثانیه

مزایای استفاده از سنسور شکست شیشه در خانه هوشمند

استفاده از سنسور شکست شیشه آلفا، کاری بسیار آسان است. تنها کافی است که با کارشناسان ما تماس گرفته و جهت خرید و نصب این حسگر های امنیتی در ساختمان هوشمند خود اقدام کنید. از مزایای استفاده از این محصول، می‌ توانیم به موارد زیر اشاره کنیم:

  • امنیت بیشتر ساختمان
  • عملکرد فعال، حتی در صورت غیر فعال‌سازی سیستم اعلام سرقت خانه هوشمند
  • راندن سارقان از خانه یا محل کار
  • و…

آیا به خرید سنسور شکست شیشه فکر می‌ کنید؟

نصب حسگر های شکستن شیشه، یک لایه حفاظتی جذاب را به ساختمان هوشمند شما ارائه خواهد کرد. برای کسب اطلاعات بیشتر درباره نصب سنسور های شکست شیشه در راستای جلوگیری از ورود متجاوزان به خانه یا محل کار خود، می‌ توانید با مشاوران و کارشناسان ما در خانه هوشمند آلفا به شماره 01334232 تماس بگیرید.