با خانه ی هوشمند یک بار فرمان دهید، یک عمر آسوده باشید!

7:00 صبح: طبق فرمانی که در پنل خانه ی هوشمند خود ثبت کرده بودید هر روز صبح نیم ساعت قبل از بیدار شدن شما دمای اتاق بصورت خودکار توسط ترموستات هوشمند آلفا تنظیم شده تا به دمای مطبوع مورد نظر شما در هنگام بیدار شدنتان برسد.

7:15 صبح: طبق برنامه و سناریویی که به پرده برقی هوشمند دادید، پرده های اتاق خواب کنار می‌رود تا با تابش نور خورشید و پخش موسیقی دلخواهتون بیدار شوید.

7:30 صبح: به کمک خانه ی هوشمند، حمام خود به خود برای شما آماده می‌شود. پر شدن خودکار جکوزی حمام با برنامه ریزی از پیش تعیین شده با دمای آب دلخواه شما به کمک شیر برقی آب و پخش موسیقی در هنگام حمام و فضای عطرآگین به وسیله ی پکیج مولتی مدیا رویا نیست.

خانه ی هوشمند

7:45 صبح: قهوه و نان تست برشته شده‌ی شما با پریز هوشمند حاضر است.

8:00 صبح: به محض خروج شما از منزل و حرکت به سمت محل کار، پرده ها بصورت خودکار کشیده، سیستم دزدگیر فعال، سیستم سرمایش و یا گرمایش خاموش و جریان برق پریزهای غیر ضروری قطع می‌گردد.

11 صبح : سیستم آبیاری هوشمند به کمک شیر آب برقی فعال شده و زمانی که شما به محل کار خود رسیده اید باغ و باغچه منزل شما بصورت خودکار به مدت مشخصی که از قبل تعیین کرده‌اید آبیاری می‌شوند.

11:15 صبح: مسئول نظافت منزل شما طبق هماهنگی قبلی در ساعت مشخص مقابل درب ورودی منزل شما حضور پیدا می‌کند و به کمک اکسس کنترل وارد منزل شده و سیستم دزدگیر غیر فعال می‌شود. مسئول نظافت به دلیل وجود اکسس کنترل نصب شده برای اتاق خاص اجازه ورود به همه‌ی بخش های منزل را ندارد. پس از نظافت و خروج از منزل مجددا سیستم دزدگیر فعال، پرده‌ها کشیده، سیستم سرمایش و گرمایش خاموش و جریان برق پریزهای غیر ضروری قطع می‌گردد.

گردشی در خانه ی هوشمند

1:30 بعد از ظهر: نیم ساعت قبل از ورود شما دمای منزل به دمای مطلوب شما به صورت خودکار تنظیم می‌شود.

2 بعد از ظهر: ورود به خانه به کمک اکسس کنترل باعث غیر فعال شدن سیستم دزدگیر و پخش شدن موسیقی دلخواه شما در منزل می‌شود. پرده‌ها برای استفاده از نور طبیعی روز کنار می‌روند و خانه ی هوشمند با سناریوهایی که برایش تعیین کرده‌اید به استقبال شما می‌آید.

6 بعد از ظهر: با شروع مهمانی و ورود مهمان‌های جشن تولد، به کمک کلید سُل از سیستم صوتی هوشمند با کیفیت لذت ببرید. همچنین می‌توانید در هنگام مهمانی فرمان بسته بودن پرده‌ها و غیر فعال شدن روشنایی خودکار را صادر کنید.

برای مطالعه بیشتر:

9 شب: تنظیم نور و دمای مناسب به  کمک کلید دیمر و ترموستات آلفا بصورت خودکار و پخش موسیقی مناسب صرف شام فقط با یک لمس ساده روی پنل خانه‌ ی هوشمند.

10 شب: با یک لمس ساده روی گوشی سناریو TV را فعال کنید و در یک محیط سینمایی از تماشای فیلم دلخواه خود لذت ببرید. با فعال کردن سناریو تی وی محیط کم نور می‌شود و سایر روشنایی‌ها خاموش می‌گردد.

12 شب: شما می‌توانید در خانه‌ی خود به کمک سناریوی خواب، همه‌ی شرایط برای یک خواب آرام محیا کنید. با فعال شدن سناریو خواب کلیه‌ی چراغ‌های روشنایی بجز چراغ خواب خاموش می‌شوند و تنظیم دمای خودکار برای خواب راحت فراهم می‌شود. با فعال شدن سناریوی خواب در صورت باز شدن درب‌های ورودی آژیر سرقت به صدا در می‌آید و به اهالی منزل اعلان سرقت می‌کند.

سفر در تعطیلات:  با فعال سازی سناریو سفر سیستم گرمایش و سرمایش غیر فعال، جریان برق پریزهای ضروری قطع، دزدگیر فعال شیر اب و گاز بسته می‌شود و آبیاری هوشمند باغ و باغچه شما در نبود شما انجام می‌شود. همچنین شما می‌توانید در هنگام تعطیلات و سفر سیستم حضور مجازی را فعال کنید تا بر اساس رفتار شما خانه در ساعات مختلف چراغ‌های بخش‌های مختلف را خاموش یا روشن کند و یا بصورت خودکار تلویزیون و سیستم صوتی را فعال و غیر فعال سازد.