آبگرمکن هوشمند جدید شرکت شیائومی با قابلیت افزایش حرارت آب در کم ترین زمان ممکن، سر و صدای زیادی در میان طرفداران فناوری و سیستم خانه‌ های هوشمند بر پا کرده است. نصب این آبگرمکن بدون نیاز به تعویض سیستم لوله‌ کشی آب گرم ساختمان انجام می‌ شود و همچنین محفظه 18 لیتری آن، امکان گرم کردن آب با دقت 0.5 درجه سلسیوس و نهایت سرعت را برای کاربران فراهم می‌ کند.

ویژگی‌ های آبگرمکن هوشمند شیائومی:

می‌ توان گفت که مهم‌ ترین ویژگی آبگرمکن هوشمند شرکت شیائومی، گرم کردن فوری تمام آب موجود در محفظه 18 لیتری آن  و لوله‌ های آب گرم است که باعث می‌ شود تا کاربران در سریع‌ ترین زمان ممکن و پیش از باز کردن شیر آب، به درجه حرارت دلخواه خود دست پیدا کنند.

همچنین از دیگر نکات قابل توجه این محصول، عدم نیاز به پمپ بازگشت است؛ در حقیقت فرکانس متغیر DC، به کاربران اجازه می‌ دهد تا دمای آب و حالت‌ های تقویت‌ کننده مختلفی را با توجه به نیاز شخصی خود تنظیم کنند. این محصول از طریق کنترل تفاوت دمای آب با دقت 0.5 درجه سلسیوس، از تغییرات ناگهانی حرارت حین روشن یا خاموش کردن آبگرمکن، جلوگیری می‌ کند.

سیستم کنترل آتش آبگرمکن هوشمند شیائومی نیز نقش موثری در مدیریت دقیق‌ تر میزان گرمایش آب دارد. زمانی که کاربران به دمای کمتری نیاز داشته باشند، قدرت آتش محصول به صورت خودکار کاهش و در صورت نیاز به دمای بالاتر آب، افزایش پیدا می‌ کند. ناگفته نماند که کمترین درجه حرارت آب با این آبگرمکن، 35 درجه سلسیوس خواهد بود.

آبگرمکن هوشمند شیائومی

حالت‌ های پیش‌فرض درجه حرارت آب:

آبگرمکن هوشمند شیائومی در حالت خودکار، 4 حالت استحمام را با درجه‌ های مختلف حرارت آب، در اختیار افراد قرار می‌ دهد که شامل موارد زیر می‌ شوند:

  1. بزرگسالان: 43 درجه سلسیوس
  2. کودکان: 39 درجه سلسیوس
  3. شستشوی راحت: 41 درجه سلسیوس
  4. استفاده در آشپزخانه: 36 درجه سلسیوس

مطالعه بیشتر:

سیستم کنترل سرمایش گرمایش هوشمند– قابلیت تنظیم دمای واقعی فضاهای ساختمان!

مدیریت مصرف انرژی با هوشمندسازی ساختمان چرا و چگونه؟!

سخن پایانی:

آبگرمکن MIJIA Zero شیائومی نیز همانند دیگر محصولات این شرکت، از قابلیت اتصال به انواع دستگاه‌ های هوشمند ساختمان (قفل‌ های در، سنسورهای حرکتی و…) پشتیبانی می‌ کند. طراحی ساده و جذاب این محصول و امکانات بی‌ نظیری که به کاربران ارائه می‌ دهد، توجه بسیاری از طرفداران سیستم خانه‌ های هوشمند را به خود جلب کرده است.