سیستم پرده برقی

سیستم پرده برقی شاید از دید بسیاری از کاربران خانه هوشمند ، جزو موارد غیر کاربردی به نظر برسد و تصور شود که تنها درخانه های بزرگ و با متراژ بالا می توان از مزایای آن استفاده نمود. اما آیا واقعا پذیرش این دیدگاه صحیح است؟ همه ی ما بر این باوریم که ، حرکت دادن پرده های شیک و چند بخشی فضای نشیمن و پذیرایی کار دشوار و زمانبری بوده و ممکن است موجب بهم خوردن دیزاین پرده منزل نیز گردد. به همین دلیل در بسیاری از موارد کاربران ترجیح می دهند، هیچ وقت زحمت باز و بسته کردن این پرده ها را متحمل نشوند.

برخی از کاربران خانه هوشمند تصور می کنند که استفاده از پرده برقی موجب محدود شدن دامنه ی انتخابی آنها درگزینش پرده ای متناسب با دکوراسیون منزلشان می گردد. در صورتی که جای نگرانی وجود ندارد و سیستم پرده برقی نه تنها استفاده از مدل های محدودی را به شما تحمیل می کند، بلکه برای طیف گوناگون پرده های موجود در بازار نیز راه حل ویژه ای ارائه داده است. به علت استفاده ی آسان از سیستم پرده برقی هوشمند، امکان بهره گیری از منظره ی زیبای پشت پنجره را نیز برای شما فراهم می نماید.

4 مورد از قابلیت های سیستم پرده برقی در خانه هوشمند

–کنترل همه پرده های برقی از طریق مانیتورهای لمسی، تبلت و یا گوشی های اندرویدی،تلفن کنترل، فرمان تلفنی و ریموت کنترل دستگاه علاوه بر ریموت مستقل پرده ها.
–کنترل هر پرده دلخواه جهت باز و بسته شدن براساس نور شب و روز.
–باز و بست نمودن همه پرده ها،هنگام ورود و خروج به منزل توسط دستگاه بصورت خودکار.
–تنظیم ساعت باز شدن پرده ها در هنگام صبح.

همه ی این دستاوردها در سیستم هوشمند بدون صرف وقت و انرژی زیاد از سوی کاربر، توسط سیستم مرکزی خانه هوشمند مدیریت می گردد.

حتما بخوانید: مکانیزم پرده برقی در خانه ی هوشمند

 

پرده برقی در خانه هوشمند

سیستم پرده برقی خانه هوشمند آلفا