اپلیکیشن خانه هوشمند آلفا

خانه هوشمند آلفا

در جامعه امروزی که استفاده از اپلیکیشن های موبایلی بسیار رواج پیدا کرده و در واقع نه فقط در کشور ما که در تمام دنیا از روزمرگی های زندگی محسوب گردیده است ؛ هوشمندسازان هم دست به کار شد تا از این امکان در جهت بهبود استفاده از خانه هوشمندخود بهره گیرد.

رابط کاربری یا interface مناسب :

بدیهی است که یک اپلیکیشن باید با رابط کاربری خوب و مناسب و واضحی طراحی شده باشد، چه از نظر المان ها و شاخص های گرافیکی و چه از نظر سهل الوصول بودن دستیابی به گزینه ها و صفحات مختلف، چه در طراحی ابتدایی اپلیکیشن هوشمندسازان در سیستم عامل های ios , Android  و چه در آپدیت های بعدی این دو سیستم عامل؛ قابل فهم بودن و برقراری تناسب بین مفاهیم و ظاهر برنامه یکی از مهمترین اهداف ما بوده است.

اپلیکیشن خانه هوشمند I watch

از آن جایی که هوشمندسازان همگام با تکنولوژی کلیه ی امکانات خانه هوشمند خود را ارتقا می دهد، ارائه اپلیکیشن خانه هوشمند آلفا بر روی I watch یکی از جدیدترین اقدامات ما در عرصه ی همراهی با تکنولوژی است. از این رو، علاوه بر اینکه با استفاده از گوشی آیفون خود می توانید فعالیت های مورد نظرتان را در خانه هوشمند اجرا نمایید، ساعت هوشمند شما نیز می تواند اقداماتی نظیر، فرمان باز شدن درب ورودی، باز و بسته شدن سیستم پرده برقی هوشمند،کنترل سیستم روشنایی هوشمند بخشهای مختلف خانه شما را نیز انجام دهد.

با ساعت هوشمندت خونه رو کنترل کن

توجه کاربران و استفاده کنندگان:

همانطور که طراحی یک اپ بازی، قواعد و موارد خاص خود را دارد، در طراحی اپلیکیشنی که  برای کنترل خانه هوشمند پیش بینی شده است نیز، نکات و ویژگیهای منحصر به فرد وجود دارد که البته تمام آن ویژگیهای بسیار پیچیده می بایست با ظاهری گرافیکی و سهل و آسان در نظر گرفته شود.

امکان تغییر نام مناطق و تجهیزات اپلیکیشن، امکان انتخاب پس زمینه شخصی همچون تصاویر قسمت های مختلف خانه برای صفحات مربوط به آن بخشها، حذف کردن یا افزودن مناطق روشنایی و حتی عدم نیاز به اینترنت خانه، تنها بخشی از مواردیست که ما در این راه در نظر داشته ایم.

دستگاه های قابل اجرا:

گاهاً دیده می شود که یک اپلیکیشن در گوشی سونی که سیستم عامل آن  Android می باشد قابل اجرا است و مثلا در سامسونگ اجرا نمی شود این مشکل از نقص های یک اپلیکیشن محسوب می شود.

اپ اختصاصی هوشمندسازان برای سیستم های عامل ios و Android  طراحی شده و در تمامی گوشی ها  و تبلت هایی که از این دو سیستم پشتیبانی می کنند قابل اجرا می باشد.