آنچه می خواهید بدانید!

شاید تصمیم گیری برای قدم های بعدی در هر کسب و کاری، تحت تاثیر پیشرفت و رشد تکنولوژی باشد. به طوری که اهداف هر مجموعه، زیرنظر توسعه و ارتقاء صنایع مختلف، تغییر شکل پیدا می کند.

کلینیک ایرانیان نیز مانند تمامی مشاغل، سعی کرده است که خود را با این تغییرات سریع السیر وفق داده و چشم اندازهای نوینی بیابد.

با توجه به اینکه سالها در صنعت ساختمان به طور عام و در شاخه برق ساختمان به طور خاص مشغول به کار بوده ایم، تصمیم گرفتیم که خود را با پیشرفت های تکنولوژی همگام کنیم و هوشمندسازی ساختمان را نیز به مجموعه فعالیت های خود اضافه کنیم.

شاید برند آلفا در این تصمیم گیری بی تاثیر نبود، زیرا با توجه به تحقیقاتی که انجام دادیم، متوجه شدیم که این مجموعه، تولید کننده تخصصی تجهیزات هوشمندسازی ساختمان و همینطور مجریِ راه اندازی بیش از 1300 پروژه در شهرهای مختلف بوده است. پس قطعا می تواند گزینه بسیار مناسبی برای همکاری باشد.

کلینیک ایرانیان از ابتدای سال 1399 نمایندگی رسمی خانه هوشمند آلفا در اهواز را برعهده گرفت و جای امید است که با پشتکار و تلاش روزافزون، همانند سایر شهرها و استان های دیگر، این برند را در استان خوزستان به یک جریان اجتماعی همه گیر تبدیل کند.

 

گواهی فعالیت نمایندگی

گواهی فعالیت نمایندگی خانه هوشمند در اهواز

آدرس: اهواز ، طالقانی شرقی بین محمدیان و قنادان زاده

شرکت کلینیک برق ایران

شماره تماس:06132202700

امتیاز ما
خوشحال میشیم با 5 ستاره خوشحالمون کنید
[جمع: 0 میانگین: 0]